Najciekawsze kredyty gotówkowe.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

Kredyt gotówkowy jaki oferuje nam Bank BGŻ BNP Paribas jest dosyć ciekawą propozycją. Sprawdźmy ją na konkretnym przykładzie. Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy pożyczamy w banku dwa tysiące złotych na okres dwunastu miesięcy. Rata kredytu jaką wyliczy nam bank będzie wynosiła 196,82 złote, co pokazuje nam, że kredyt będzie nas kosztował 347,95 złotych. RRSO dla tego konkretnego kredytu będzie wynosiło 35,30%. W ramach tej oferty maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć to dwieście tysięcy złotych i rozłożyć ją na okres stu dwudziestu miesięcy. W tym maksymalnym przypadku kredyt będzie nas kosztował 125773,60 złotych, a rata miesięczna kredytu wyniesie 2714,78 złotych, przy założeniu, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania będzie równa 11,18%. Jest to oferta jaką Bank BGŻ BNP Paribas przygotował dla nowych klientów.

Do skorzystania z oferty niezbędne są takie dokumenty jak dowód osobisty i dokument, który potwierdzi nasze źródło dochodów. Na decyzję kredytową trzeba czekać około trzech dni roboczych. Oprocentowanie kredytu waha się od zera procent do niecałych dziesięciu procent. W przypadku prowizji jej wysokość wynosi od zera do pięciu procent kwoty udzielonego kredytu. Prowizja za podwyższenie kwoty naszego kredytu dla banku wynosi 1,5%, ale nie może być niższa niż pięćset złotych. Jeżeli będziemy chcieć, aby bank wystawił nam promesę kredytową przyjdzie nam zapłacić dwieście złotych. Prowizja za wcześniejszą częściową lub całkowitą spłatę kredytu w przypadku pierwszych trzech lat stanowi 1,5% kwoty nadpłaty, zaś w pozostałych przypadkach nie ma żadnych dodatkowych opłat za przedterminową spłatę kredytu. Co do ograniczeń wiekowych kredytobiorca musi mieć minimum osiemnaście lat, ale nie więcej niż siedemdziesiąt pięć. W ramach tej oferty minimalna kwota kredytu jaką można pożyczyć to dwa tysiące złotych, zaś maksymalna kwota kredytu to trzydzieści tysięcy złotych. Do złożenia wniosku wymagany jest kontakt z doradcą. Nie można załatwić formalności przez internet.

Kredyt gotówkowy T-mobile jaki oferuje nam Alior Bank jest również bardzo ciekawą propozycją na kredyt. Pożyczając dwa tysiące złotych na rok, rata naszego kredytu będzie równa 199,78 złotych, przy RRSO na poziomie 40,96%. Tym samym kredyt będzie nas kosztował 397,36 złotych. Maksymalne parametry oferty pokazują, że maksymalna kwota jaką można pożyczyć to dwieście tysięcy złotych. Można ją rozłożyć na okres aż stu dwudziestu miesięcy. Przy takim założeniu RRSO będzie wynosiło 13,95%. Bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości nieco ponad trzy tysiące złotych. Tym samym koszt kredytu będzie równy ponad sto sześćdziesiąt tysięcy złotych. Jest to bardzo duży procent, ale w rozłożeniu na tak wiele miesięcy oferta w porównaniu do innych na rynku jest ofertą dla nas opłacalną. Mimo dużych kosztów jest to jedna z lepszych ofert jakie obecnie można znaleźć na rynku.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://www.kredyt-ci-dam.pl/index.php?trackback/13

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu