Przegląd najlepszych lokat bankowych w Idea Banku.

Lokaty w Idea Banku.

Idea Bank ma w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji lokat bankowych. Jest w czym wybierać i każdy ma szansę na znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Pierwsza z propozycji to lokata happy do 4%. Jest to o jaką bank przygotował dla swoich nowych klientów. Wysokie oprocentowanie lokaty uzależnione jest od okresu lokaty. Wynosi ono 4,00% w skali roku jeżeli założymy lokatę na okres 2 miesięcy, 3,50% w skali roku wynosi przy założeniu lokat na okres 3 miesięcy, zaś 3,00% w skali roku wynosi dla lokat najkrótszych założonych na okres 1 miesiąca. Kwota potrzebna do założenia lokaty zaczyna się już od 500 zł. Klienci mają możliwość założenia lokaty online, co dla wielu ma ogromne znaczenie i wiąże się ze sporą wygodą. Jest to propozycja bez zakładania konta bankowego, co również jest zaletą tej oferty. Lokatę założymy bez dobierania do niej żadnych dodatkowych produktów jakie ma w swojej ofercie Idea Bank. Ta lokata jest dostępna w innej wersji, a mianowicie jako lokata happy PRO.

Lokata Happy PRO.

Kolejna z propozycji Idea Banku to lokata happy PRO z oprocentowaniem do 3,5% w skali roku. Oferta została przygotowana wyłącznie dla nowych Klientów Idea Banku. Wysokie oprocentowanie uzależnione lokaty jest jednak uzależnione od tego jakie będą kwoty wpłacone na tą lokatę. Największe oprocentowanie wynoszące 3,50% w skali roku można uzyskać dla kwot od 10 000 złotych do 25 000 złotych. Nieco niższe oprocentowanie wynoszące 2,70% w skali roku otrzymamy jeżeli wpłacimy na lokatę kwoty od 25 000,01 złotych do 100 000 złotych. Kwota potrzebna do założenia lokaty lokaty to minimum 10 000 złotych do maksymalnej kwoty 100 000 złotych. Dla wielu największą wadą jest dosyć krótki okres lokaty, który wynosi tylko 3 miesiące. Nie trzeba otwierać konta w banku, aby założyć lokatę. Dużym udogodnieniem jest możliwość założenia lokaty online.

Lokata na nowe środki.

To nie koniec propozycji Idea Banku. Proponuje on swoich nowym klientom skorzystanie z lokaty na nowe środki z oprocentowaniem do 2,55% w skali roku. Można uzyskać wysokie oprocentowanie na lokacie, ale jest ono uzależnione od okresu trwania lokaty. Zakładając lokatę na okres 6 miesięcy uzyskamy oprocentowanie w wysokości 2,55% w skali roku. Decydując się na założenie lokaty trzymiesięcznej oprocentowanie będzie równe 2,30% w skali roku. Lokata na okres jednego miesiąca będzie miała oprocentowanie 2,15% w skali roku. Kwota jaką możemy wpłacić na ten depozyt do przedział od 500 złotych do maksymalnie 1 000 000 złotych. Zakres kwot na lokacie jest bardzo duży co pozwala na skorzystanie z oferty bardzo szerokiej grupie klientów. Jest to lokata tylko dla nowych środków, bez konieczności otwierania w banku konta. Dużym ułatwieniem dla klientów jest możliwość założenia lokaty online bez wychodzenia z domu. Jak widać Idea Bank ma kilka całkiem ciekawych propozycji depozytów z jakich każdy może wybrać ten, który będzie mu najbardziej odpowiadał.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://www.kredyt-ci-dam.pl/index.php?trackback/16

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu