Czas zatrzymać cykl zadłużeń! Zobacz jak to zrobić.

Spłata długu może być straszna. Ale możesz też wykonać tych kilka kroków, aby pomóc sobie w radzeniu sobie z pożyczkami, których nie możesz zapłacić.

Krok 1: Nie wpadaj w panikę! Pożyczki gotówkowe są często reklamowane jako sposób na finansowanie nieoczekiwanego „jednorazowego wydatku” takiego jak samochód. Jednak w rzeczywistości jedna czwarta osób korzysta z pożyczki, aby spłacić inny kredyt. Jeśli zmagasz się z zadłużeniem z tytułu pożyczki - nie panikuj! Nie jesteś sam. Możesz wyjść z długów bez zaciągania kolejnych pożyczek.

Krok 2: Zatrzymaj cykl kredytowy Pułapka, na którą wpada wiele osób, jest taka że zaciągają pożyczkę na którą nie są w stanie sobie pozwolić, potem kolejną i jeszcze jedną. Musisz zatrzymać cykl! Ciągłe zaciąganie pożyczki po pożyczce może wydawać się rozwiązaniem problemów - nie jest. Kładąc znak stop w ramach zaciągania kolejnych pożyczek, przestaniesz wpadać w coraz głębszy dług. Możesz poradzić sobie z długiem, który pozostał, wykonując kolejne krok. money-548057_640.jpg

Krok 3: Ustal priorytety Pożyczka jest długiem niepriorytetowym. Oznacza to, że powinna być spłacana tylko z pieniędzy, które masz wolne, gdy zapłacisz takie priorytety, jak czynsz, hipoteki, rachunki za gospodarstwo domowe, żywność i koszty utrzymania. Jeśli spłata wypłaty pożyczki oznacza brak środków na wypłatę priorytetów, należy wstrzymać pieniądze. Gdy złożyłeś wniosek o pożyczkę, podałeś dane swojej karty, aby skonfigurować ciągły urząd płatniczy - tak właśnie spłaca większość firm, które płacą za wypłaty. Jest to jednak bezpośredni link do Twojego banku, a pożyczkodawca wypłaty może zabrać pieniądze, kiedy tylko zechce. Jeśli nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, aby pokryć pełną spłatę, mogą spróbować ponownie.

Jeśli pieniądze nie znajdują się na Twoim koncie, możesz otrzymać opł.ty bankowe. Więc jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, anuluj zlecenie spłaty. Łatwo to zrobić:

Krok 4: Zwróć tylko to, na co Cię stać Jednym z problemów, jakie ludzie mają w czasie zaciągania pożyczek to sam proces z jakim mają do czynienia. Prawda jest taka, że nie można zaciągnąć więcej, niż można sobie pozwolić.

Zawsze też możesz skorzystać bezpłatnych porad dotyczących zadłużenia online – które są udzielane każdemu, kto tego potrzebuje. Jest szybki, łatwy w użyciu sposób na uzyskanie pomocy, gdzie nawet nie musisz podawać swojego nazwiska. Jeśli wolisz, możesz zadzwonić i porozmawiać z jednym z doradców ds. Zadłużenia.

Teraz gratuluję! Zatrzymałeś cykl pożyczania i odzyskałeś kontrolę nad finansami.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://www.kredyt-ci-dam.pl/index.php?trackback/17

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu