Konta młodzieżowe
Aneta Bajor  

Jak szybko otrzymać kredyt?

Potrzebujesz pieniędzy w jak najkrótszym czasie i nie masz szans na inne źródło gotówki niż bank lub firma pożyczkowa? Wiele osób znajduje się w podobnej sytuacji, nie oznacza to jednak, że należy tracić spokój i bez zastanowienia decydować się na pierwsze zaoferowane zadłużenie. Spłata kredytu lub pożyczki będzie miała na Ciebie wpływ nawet przez kilka lat. Oznacza to, że warto pod uwagę brać nie tylko termin w jakim otrzymasz pieniądze ale także to ile za nie zapłacisz.

Jeszcze kilka lat temu tylko firmy pożyczkowe były w stanie zaoferować zobowiązania finansowe praktycznie od ręki. Aktualnie większość banków zapewnia usługi kredytów na dowolny cel bez żadnych problemów. Takie zmiany w usługach tradycyjnych instytucji spowodowane są ogromnym zapotrzebowaniem na całym rynku. Wraz z uproszczeniem formalności okazało się, że wiele osób chętniej korzysta z usług proponowanych w bankach, które są dużo tańsze od tzw. chwilówek.

Korzyści z wnioskowania o zadłużenie w banku

Szybki kredyt gotówkowy w banku to nie tylko niższe oprocentowanie nominalne ale także niższy całkowity koszt zobowiązania. Wszystkie opłaty jakie konieczne są do uregulowania pożyczki znajdują się na umowie podpisywanej przez usługobiorcę. Jeżeli będziesz uważnie ją czytać przed jej zawarciem nie umknie Ci żadna opłata zwiększająca raty Twojego kredytu.

Dużym atutem jest możliwość wnioskowania o znacznie wyższą wartość kredytu, nawet do 200 000,00 złotych. W przypadku pożyczek pozabankowych są to małe kwoty najczęściej nie przekraczające 1 000,00 złotych. Ponadto ogromnym plusem, szczególnie podczas planowania spłaty kredytu jest długi okres kredytowania, nawet do 10 lat. Rozłożenie spłaty na więcej równych, miesięcznych rat pozwoli Ci uzyskać korzystniejszą zdolność kredytową. To szczególnie ważne jeżeli zależy Ci kredycie o wyższej wartości bez żadnych problemów. Banki mogą pozwolić sobie na korzystniejsze dla Klientów koszta zadłużeń ponieważ każdy usługobiorca przed uzyskaniem gotówki jest sprawdzany pod względem historii kredytowej i zdolności. Oznacza to, że instytucja zmniejsza swoje ryzyko finansowe.

Pieniądze nawet w kilkanaście minut

Pożyczki w parabankach dostępne są od ręki. To doskonały sposób na zwiększenie swojego budżetu nawet w ciągu kilku minut. Firmy pożyczkowe nie wymagają zaświadczeń o zarobkach, przed udzieleniem zadłużenia wystarczy przedstawić m.in. osobiste oświadczenie o dochodach. Jest to zatem najlepsze, a często jedyne rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie uzyskać pozytywnej decyzji o zadłużeniu w banku.

Banki swoim stałym Klientom oferują pieniądze nawet na podstawie wyciągu z rachunku osobistego. Dzięki temu gotówka może wpłynąć na Twoje konto nawet w kilkanaście minut. Wiele banków nawet nowym Klientom pozwala na uzyskanie środków bez zbędnych formalności. Minimum procedur, a wielokrotnie bankowość online przyczyniają się do tego, że pieniądze otrzymasz maksymalnie w ciągu jednego dnia od zawarcia umowy.  

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.