Kredyty gotówkowe
Aneta Bajor  

Tani kredyt gotówkowy ranking na święta

Grudzień i zbliżające się święta to szczególny okres, który zachęca do tego by skorzystać z atrakcyjnych ofert. Tani kredyt gotówkowy ranking pomoże Ci zdecydować czy rzeczywiście promocje świąteczne są tak dobre i czy to odpowiedni moment na zawarcie umowy z bankiem. Choć reklamy kuszą niezwykłymi ofertami oczywiście warto przyjrzeć się im dokładniej. Dzięki temu dowiesz się czy obietnice o tanim i łatwym kredycie są prawdziwe.

Nie daj się uwieść reklamom

Banki coraz częściej sięgają po pomysłowe spoty reklamowe i akcje marketingowe, które pozwolą przyciągnąć do oddziałów nowych Klientów. A o tym, że konkurencja między instytucjami jest coraz większa mogą świadczyć nie tylko coraz to nowsze reklamy ale również ogromne zróżnicowanie w ofertach banków. Nie zawsze jednak to co widnieje na plakatach pokrywa się w pełni z tym jak oferta prezentuje się faktycznie na umowie. Ważne jest zatem dobre zaznajomienie z usługą i przełożenie jej warunków do osobistej sytuacji finansowej i możliwości kredytowych.

Ranking tanich kredytów gotówkowych da Ci możliwość sprawdzenia czy warto interesować się właśnie takimi ofertami. Zweryfikuj zatem informacje jakie dostępne są w mediach i skorzystaj z bezpłatnego rankingu lub porównania, które będzie Twoim narzędziem finansowym.

Tani kredyt gotówkowy – ranking

Co w tym roku oferują nam banki? Już w tej chwili na rynku pojawiło się wiele zimowych usług, które związane są z promocjami. Skorzystać może z nich każdy usługobiorca. Ograniczeniem najczęściej jest termin do którego dana oferta dostępną jest wśród usług instytucji. Część z nich kończy się już pod koniec bieżącego roku. Są jednak dostępne usługi, które trwają do zakończenia całego okresu zimowego i również one mogą wypadać korzystnie na tle standardowych kredytów lub pożyczek.

Zobacz także:  Czy zawsze dostaniemy kredyt?

Bank

Oferta


ttt

Millennium Bank

Oprocentowanie - 7,00%

Maksymalna kwota kredytu - 5 000 złotych

Okres kredytowania - 24 miesiące


ttt

Alior Bank

Oprocentowanie - 7,90%

Maksymalna kwota kredytu - 20 000 złotych

Okres kredytowania - 120 miesięcy


ttt

BNP Paribas

Oprocentowanie - 8,90%

Maksymalna kwota kredytu - 150 000 złotych

Okres kredytowania - 84 miesiące

Omówienie aktualnego rankingu kredytów gotówkowych

Zarówno pożyczka

Świąteczna Siódemka

Millennium Banku jak i

Zimowa Pożyczka Gotówkowa

dostępna w Aliorze są objęte promocyjnym oprocentowaniem. Należy jednak zwrócić uwagę, że są to oferty, które są pod pewnymi względami ograniczone. Najtańsze kredyty gotówkowe w rankingu posiadają zmniejszoną maksymalną kwotę zadłużenia, a w przypadku Millennium Banku dodatkowo zmniejszony jest także okres kredytowania. Porównywalnie atrakcyjnie prezentuje się kredyt gotówkowy dostępny BNP Paribas Banku, który należy jednak do standardowej oferty banku i nie ma żadnych ograniczeń związanych z promocją. Oferuje zarówno niskie oprocentowanie jak i wysoką maksymalną kwotę zobowiązania, zależną wyłącznie od zdolności kredytowej usługobiorcy. To zatem doskonały produkt, który sprawdzi się nie tylko w przypadku nagłych świątecznych wydatków ale również innych, bardziej kosztownych planów.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.